Погане звучання в мікронавушники - проблема в фільтрі!
Бездротові мікронавушники мають одну слабку сторону - це ватяний фільтр, який має властивість забиватися вушної сіркою. Внаслідок чого, у споживача знижується гучність звуку в вусі або взагалі пропадає чутність. Цей недолік ніяк не усунути, так як він безпосередньо пов'язаний з методом використання навушників в людському тілі.
Потрібно просто навчитися правильно експлуатувати мікронавушники! Ось кілька простих, але дуже дієвих правил!
По-перше, безпосередньо перед використанням чистити вуха ватяними паличками.
По-друге, час від часу змінювати ватний фільтр, щоб уникнути втрати звуку в найвідповідальніший момент, наприклад, під час складання іспиту.
Як самостійно поміняти фільтр!
Змінити зіпсований ватний фільтр новим - дуже просто. Головне правило - робити все гранично акуратно.
Беремо навушник і легенько знімаємо голкою старий фільтр, акуратно, щоб не пошкодити динамік. По краях видаляємо всі залишки вати.
Потім беремо невеликий шматок вати і прикладаємо до навушника. Голкою запихає вату за краї динаміка.
Увага: вати не повинно бути багато! Величезне її кількість просто блокуватиме звук!
Якщо вас цікавить, чи є можливість використовувати мікронаушнік без фільтра, то ми відповімо - це робити категорично забороняється!
Микронаушник - пристрій, що дарує таємний зв'язок!
Микронаушник використовують в комплекті з блютус гарнітурою і мобільним телефоном. За допомогою цих пристроїв, споживач отримує приховану від сторонніх очей зв'язок високої якості. Вона незамінна під час здачі сесії, виступах, дебатах і дискусіях.
Купити мікронаушнік, який, подарує вам величезні можливості і відкриє перед вами багато перспектив, можна у нас по вигідних цінах!