Ми на телебаченні

Як народилась Йолка

Це провал! Як не треба робити!

Публікації

Вартість мікронавушника. Виправдана чи ні?

Вартість мікронавушника. Виправдана чи ні?
Зібравшись купувати мікронавушник , багато зупиняються і починають думати , чи варто даний пристрій таких витрат ? Адже можна звернутися до минулого століття і накатати собі цілу купу шпаргалок для того щоб здати іспит. Однак даний метод досить витратний у зв'язку з часом , адже щоб написати шпаргалки всього на один предмет потрібно багато часу, та й на іспиті копатися в цілій зграї папірців вже дуже небезпечно , адже коли ви потрапите , результати можуть бути невтішними , в кращому випадку вам дозволяти перездати предмет . І вже тоді вам точно доведеться купити мікронаушнік , так як діватися буде нікуди. Тому , навіщо чекати ? Адже інший метод це тільки домовитися про здачу іспиту з викладачем , який може просто на таке не піти або ж запросити досить кругленьку суму , порівняно з якою вартість мікронавушника здасться забавою.
А в університеті , вас взагалі чекатимуть постійні іспити і заліки до 15 предметів за сесію , і знати кожен з цих предметів напам'ять просто неможливо. А якщо захочете заплатити , то вартість кожного іспиту і заліку вас дуже сильно засмутить , так як тільки цифра заліку починається з 50 доларів , що вже говорити за іспити . Якщо ви сядете і всі підрахуєте , то всього за рік навчання у вас вийти досить велика сума , що з вартістю , так сказати , прихованої зв'язку здасться небом і землею.
З таким пристроєм ви заощадите масу часу , зможете набратися сил і відпочити перед іспитами , а також вам вдасться в значній сумі заощадити на своє навчання в університеті. Тим більше цей навушник в житті вам може стати в нагоді ще багато разів , адже на сьогоднішній день ним користуються навіть політики у своїй роботі. Адже як приємно виступати на трибуні і чути підтримку партії , яка підтримує тебе . А багато президентів використовують мікронавушники в якості такого собі невидимого суфлера , який у разі забутого тексту , завжди зможе допомогти . Таким чином , президент будь-якої країни не опиниться в дурній ситуації.
Тому купуючи даний пристрій ви , ніколи не залишитеся в мінусі , так як його вартість цілком виправдана.
Сподобалось? Добавляйте до себе на

Рекомендуем ознакомиться

Шпигунські мікронавушники, , , , lr521, , , , , .
© Спаймаркет
Купівля мікронавушників:
Skype: odessa888
Одеса: +380 (48) 799-75-75, order.odessa@spymarket.com.ua
Київ: +380 (63) 101-99-99, order.kiev@spymarket.com.ua
Інші міста України: +380 (98) 84-188-19, order@spymarket.com.ua
Оренда мікронавушників: +380 (63) 525-90-39, rent@spymarket.com.ua
З питань співпраці: +380 (63) 101-99-99, diler@spymarket.com.ua
Доставка по всій Україні. По Одесі та Києву - кур'єром.
Яндекс.Метрика