Ми на телебаченні

Як народилась Йолка

Це провал! Як не треба робити!

Публікації

Безпека платежів по картах Visa і MasterCard на нашому сайті

Наш сайт підключений до системи електронних платежів ПриватБанку , яка дозволяє оплачувати наші послуги з будь-яким картками Visa і MasterCard , випущених будь-якими зарубіжними банками . Система електронних платежів реалізована на найсучаснішому стандарті безпеки - 3D Secure , який забезпечить максимальну безпеку Ваших платежів в Інтернет.

Технологія 3D Secure є частиною глобальних програм Visa " Verified by Visa " і MasterCard « MAsterCardSecureCode » , метою яких є надання і забезпечення безпечних і надійних методів оплати товарів і послуг в глобальній мережі Інтернет.

Більше 15 мільйонів власників карт Visa по всьому світу є активними користувачами послуги Verified by Visa при здійсненні покупок в Інтернеті. Сьогодні стандарт 3 -D Secure підтримують понад 100 тисяч Інтернет-магазинів і більше 20 тисяч банків по всьому світу.

Піклуючись про надання нашим клієнтам найбільш прогресивних елементів онлайн- безпеки , ми впровадили цей стандарт і на нашому сайті. Оплата по картах Visa і MasterCard тепер максимально безпечні!

Більше про послугу MasterCard SecureCode

MasterCard ® SecureCode ™ - нова послуга MasterCard, яка надає додаткову безпеку , коли Ви здійснюєте покупки в мережі Інтернет. Для того , щоб нею скористатися Вам не потрібно купувати нову карту - Ви можете використовувати вже існуючу . Ви вибираєте Ваш персональний SecureCode , який буде одним для всіх Інтернет -магазинів. Даний пароль дає Вам додатковий захист від неправомірного використання Вашої картки під час покупок в мережі.

Кожен раз , коли Ви здійснюєте покупки за допомогою Вашої карти в Інтернет- магазинах , що беруть участь в програмі MasterCard SecureCode , автоматично з'являється вікно з запитом Вашого персонального пароля , Вам потрібно тільки ввести його . Ця процедура дуже схожа на введення PIN- коду картки , коли Ви хочете скористатися нею через банкомат. Через кілька секунд банк - емітент підтвердить Вашу особу , дозволяючи Вашій покупці здійснитися в безпечному режимі.

Щоб активувати послугу MasterCard SecureCode для Вашої картки MasterCard , або для того , щоб отримати більш детальну інформацію , зв'яжіться з Вашим банком .
Більше інформації про MasterCard SecureCode на сайті: www.mastercardsecurecode.com

Додаткова безпека в режимі on - line для Вашої картки

Verified by Visa - нова послуга , яка дозволяє Вам здійснювати покупки в режимі реального часу , забезпечуючи додаткову безпеку Ваших операцій .

Використовуючи просту процедуру перевірки , Verified by Visa підтвердить Вашу особу під час здійснення Вами покупки в які беруть участь у цій програмі в Інтернет- магазинах . Це дуже зручно і Ви зможете використовувати для цього Вашу карту Visa.

Додатково до всіх інших переваг - Verified by Visa дуже проста у використанні. Ви реєструєте карту тільки один раз і отримуєте свій пароль. Потім при здійсненні покупок в які беруть участь у цій програмі Інтернет- магазинах , автоматично з'являється діалогове вікно Verified By Visa . Вам необхідно лише ввести свій пароль і підтвердити свою операцію ( кликнути "Підтвердити" ) . Ваша особистість буде підтверджена і покупка буде здійснена в режимі безпеки .

А також , конфіденційна інформація про номер Вашої картки , CVV2/CVC2-коде передаються Вами на сайт сервера / системи безпечних електронних платежів ПриватБанку в зашифрованому вигляді. Для передачі даних використовується протокол SSL , тому безпека операцій підлогу

Для того , щоб перевірити чи безпечне з'єднання , зверніть увагу на адресу сторінки , він починається з « https:// » ( незахищені сторінки починаються з «http:// »).
Щоб активувати дану послугу Verified by Visa для Вашої картки Visa , або для того , щоб отримати більш детальну інформацію , зв'яжіться з Вашим банком .

Детальніше про Verified By Visa на сайті www.visacemea.com/uv/online_security.jsp

Сподобалось? Добавляйте до себе на

Рекомендуем ознакомиться

Батарейки AG0, , , , , , , , , .
© Спаймаркет
Купівля мікронавушників:
Skype: odessa888
Одеса: +380 (48) 799-75-75, order.odessa@spymarket.com.ua
Київ: +380 (63) 101-99-99, order.kiev@spymarket.com.ua
Інші міста України: +380 (98) 84-188-19, order@spymarket.com.ua
Оренда мікронавушників: +380 (63) 525-90-39, rent@spymarket.com.ua
З питань співпраці: +380 (63) 101-99-99, diler@spymarket.com.ua
Доставка по всій Україні. По Одесі та Києву - кур'єром.
Яндекс.Метрика